O nas

FORTplast

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działającą na rynku od 1998 roku. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem większości nośników reklamowych i realizuje zlecenia na terenie całego kraju.

Wykonujemy oznakowanie zewnętrzne i wewnętrzne obiektów. Realizujemy na zamówienie  kasetony świetlne, litery przestrzenne i podświetlane, neony, szyldy i inne elementy reklamowe.  Nasze reklamy są ozdobą wielu banków, kancelarii, biur, aptek, gabinetów lekarskich i innych obiektów. Znajdziecie je Państwo także w?wizerunku swoich ulubionych hoteli, restauracji, sklepów, a nawet dworca autobusowego  i lotniska.

Oferta firmy obejmuje także wyposażenie różnego rodzaju wnętrz w nośniki reklamy,  wykonujemy między innymi stojaki reklamowe, obudowy, tabliczki informacyjne i oklejanie witryn. Zajmujemy się wytwarzaniem elementów dekoracji i wyposażenia wnętrz. Realizujemy zlecenia z zakresu grawerowania takie jak tabliczki inwentaryzacyjne i znamionowe do urządzeń oraz oznakowania.

Często wykonujemy także indywidualne i nietypowe zlecenia dla firm produkcyjnych i usługowych.  Jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby naszych klientów.

Łączymy różne techniki i materiały, by sprostać Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Chętnie doradzimy Państwu odpowiedni projekt oraz materiał, z jakiego najlepiej go wykonać.

Świadczymy również usługi w zakresie montażu naszych realizacji.

Praca jest dla nas priorytetem, ale również kreatywnym wyzwaniem, dlatego do wszystkich zadań podchodzimy z profesjonalizmem, starannością, lecz także z entuzjazmem. Nasze usługi cechuje najwyższa jakość oraz terminowe wykonanie powierzonych nam realizacji. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonamy w jak najkrótszym czasie.

Postaw na jakość! Postaw na piękno! Postaw na funkcjonalność! Odwiedź fortplast już dziś!

Leave a comment

Back to Top